Ahşap Evler

Ahşap Evler, Kütük Evler, Bungalow Evler 

Kemer Country Orman Evleri projesinde 200'e aşkın bitirdiğimiz kütük ve ahşap evlerin bazı fotoğraflarına buradan bakabilirsiniz.

Bungalow Evlerin özellikleri ve avantajları

Ahşap evler (bungalow house), barınma ve konut ihtiyacı konusunda geleneksel yapıların karşıladığı tüm gereksinimleri karşılamasının yanında,
çok daha sağlıklı ve konforlu yaşam alanları sağlar. Ahşap evlerin (bungalow house) en büyük özelliği depreme en dayanıklı yapılar olmasıdır.
Diğer en büyük avantajı betonarme ve prefabrik yapılardan çok daha uzun ömürlüdür. Ahşap evler çok iyi derecede ısı izolasyon özelliğine sahiptir.
Ahşap ayrıcalıklarının bir diğer özelliğide nem çekme özelliğine sahip olmasıdır bu sayede havayı optimum derecede filtre eder rutubetsorunlarını ortadan kaldırır.


Bungalow evler insan sağlığına zarar veren elektromanyetik dalgaların kısmi türlerine karşıda güçlü bir yalıtkan vazifesi gösterir.
Bungalow evlerin mükemmel ses yalıtım kabiliyeti, ısı yalıtım özelliği, elektrostatik yük dayanımı ve düşük seviye elektrik iletkenliği göz önüne alındığında
ahşap bungalow evler diğer tüm yapılar arasından sıyrılarak bu özellikleri bakımından ilk sırayı alır.